Viktorka si z Horních Bučic přivezla tři body

Horní Bučice - Ve 2. kole Kutnohorská Stříbrná 11° - OKRESNÍ PŘEBOR vyrazila Viktorka na půdu Horních Bučic, nováčka okresního přeboru. Utkání ještě nezačalo a atmosféra už připomínala spíše utkání IV.třídy. Utkání začalo s 12 minutovým zpožděním, když domácí tým složil dohromady alespoň 10 hráčů (někteří evidentně zranění nebo jinak indisponovaný). Problém s počtem hráčů řeší dlouhodobě většina týmů, ale takto by nemělo vypadat můžstvo (stav hřiště a okolí totéž) ve 2. kole, po dobrovolném postupu do vyšší soutěže. Nezbývá než doufat, že Horní Bučice nedopadnou obdobně jako Zbraslavice, které byli tradičním týmem okresního přeboru s dobrým hřištěm a zázemím.

Horní Bučice - Sedlec 0:3 (0:2)

H1

První gól padl v 7. minutě, když Hvězda našel přízemní přihrávkou z levé strany volného Svobodu na hranici velkého vápna a ten z první mířil z první přesně k pravé tyči - 0:1. Druhá branka přišla ve 35. minutě. Yevhen poslal z pravé strany míč do vápna a ten se po odrazu dostal k volnému Záleskému, jenž míč uklidil do brány - 0:2.

Druhý poločas se hra Viktorky přizpůsobila úrovni Horních Bučic a málem zato byla hned potrestaná gólem, když se domácí útočník dostal do zakončení a míč skončil na břevnu Říhovi branky. Uklidňující třetí branku přidal nováček A-týmu Yevhen. Míč se připrávkami po zemi dostal z levé strany až na pravo k volému Yevhenovi, který si míč přikopl směrem k bráně a ránou ho uklidil do pravého rohu branky - 0:3. Poté se do velké šance dostal domácí Kebza, který se ocitl sám za obranou Viktorky, ale jeho zakončení výborně vychytal brankář Říha.

Viktorka měla samozřejmě během zápasu několik (cca 15) stoprocentních gólových šancí, ale své štěstí si hráči šetřili na další utkání. Netradičně již v pátek 2.9. od 17:30 bude Viktorka hostit oblíbený tým z Chotusic.

Sestava Sedlec: Říha - Fitzbauer (80. Rohan), Hyka, Brabec, Průša - Yevhen, Pohanka, Svoboda (30. Pečimuth), Hvězda - Záleský (65. Ďoubal), Vavřina
Rozhodčí: Volenec Tomáš - Mucha Daniel, Šanda Josef.
STŘELCI:7. Svoboda Josef, 35. Záleský Martin, 68. Dankanych Yevhen