Po remíze si B-tým připsal druhý bod z penalt

Sedlec - V 19. kole III. třídy přivítal B-tým Viktorky na svém hřišti Červené Janovice. Před utkáním se Viktorka nacházela na 8. místě s 22. body. Červené Janovice měli na předposledním 12. místě 14 bodů a bojují o záchranu. Tento rok je boj o záchranu trochu jednoduší, jelikož Malín B se po podzimní části odhlásil ze soutěže a snížil tím počet sestupujících.

Sedlec B - Červené Janovice 1:1 (1:0) pk: 3:0

VSB

Hned v 7. minutě se Viktorka ujala vedení. Milan V. chytře obešel protihráče, před vápnem si narazil s Martinem C a následně bodlem pálil přesně k pravé tyči - 1:0. Ve 30. minutě tak dlouho váhal s rozehrávkou Kamil Ž., až trefil útočníka a ten mířil sám na Vaška F., ale jeho střela mířila nad branku. O pár minut později dostal hostující hráč Dvořák míč mezi stojící obránce a únik s přehledem proměnil - 1:1. Vedení mohl vrátit na starnu Viktorky Filip T., když se po pravé straně dostal do vápna, ale levačkou mířil vedle pravé tyče.

Druhý poločas začal volněji a do první velké šance se dostali hosté, když Martin K. (jinak nejlepší hráč s Fícou) napodobil odkop Kamila z prvního poločasu, ale tentokrát předvedl výborný zákrok Vašek F., když vyrazil střelu mířící do levého rohu brány. V 60. minutě vyslal Dan K. za obranu Filipa T., ten ale ve vápně mířil do vyběhnutého brankaře hostů. V 80. minutě poslal Vašek Č. po pravé straně Dana K., který si obhodil obránce, ovšem ve vápně zazmatkoval a střela/přihrávka mířila jen k rohovému praporku. Před koncem ještě vyzkoušel Martin C. reflex kámoše v bráně, když hlavou nazdvihnul střelu zpoza vápna.

V penaltách se vytáhl zastupující brankář "Fíca", když nepustil ani jeden ze tří pokusů Janovic a jelikož za Viktorku nedal jen Martin C., tak doma zůstali dva body.

Sestava Viktorky: V. Fitzbauer - D. Košátko, M. Kolda, K. Žídek, J.Hyka - L. Dostál, M. Vrba (55. A. Košátko), M. Culek, V. Češpiva - P. Stolín (65. P. Bříza), F. Tyšer

Branky: 7. M. Vrba - 37. D. Dvořák
Pencle: F. Tyšer - ano, M. Kolda - ano, M. Culek - ne, H. Hyka - ano

Rozhodčí: Volenec