4. kolo St. přípravek o pohár OFS se Zručí n Sáz.

Přeložený zápas sehrála Starší přípravka v úterý 22.10. na hřišti v Sedlci. Zápas jsme otevřeli gólem ve třetí minutě kdy zakončoval Novák 1:0. Pak už jsme ale jen inkasovali a první třetinu jsme prohrávali o 2 goly. 1:1, 1:2 a 1:3.. Střidali jsme dvě kompletní pětky,ale v prvním dějství se překvapivě nedařilo ani jedné. Od druhé třetiny začal trenér Neubauer střídat po jednotlivcích a hra se zlepšila. Snížili jsme na 2:3 a z půlky z přímáku krásně zavěsil Vokoun na 3:3. Poté nám soupeř opět odskočil o dvě branky 3:4 a 3:5. Do konce druhé třetiny se nám ale podařilo vyrovnat. 4:5 a 5:5. "Neslaný nemastný zápas" jsme zvrátili až ve třetí třetině kdy skóroval Dostál 6:5, Vokoun 7:5, Kulhánek 8:5, Kratochvíl 9:5 a Záruba 10:5 . V závěru zápasu ještě přišel závar před Vágnerovou brankou a Zruč se prosadila na konečných 10:6.

Sestava: Pokorný (Vágner) - Dostál , Holub, Klér, Halák, Vokoun, Kratochvíl, Neubauer, Novák, Záruba, Kulhánek.

Branky: Vokoun 5x, Novák 1x, Dostál 1x , Kulhánek 1x ,Kratochvíl 1x, Záruba 1x .