Úspěšný vstup starší přípravky do sezony 2013/14

Po pohárovém zápasu Viktorky se Spartou Kutná Hora 6:6 , čekaly Viktorku dva mistrovské zápasy. Na domácím hřišti jsme hostili Církvice a Suchdol..

První zápas s Církvicí se od začátku odehrával na polovině soupeře. Skóre otevíral Vokoun střelou ze střední vzdálenosti. První polovinu prvního poločasu jsme ovládali (2:0) ale závěr poločasu překvapivě patřil soupeři kdy po chybě Haláka snižoval na 2:1 a následně na 2:2. Soupeř mohl dokonce otočit na 2:3 , ale "zázračně" skluzem na brankové čáře vypichoval Klér. Druhé dějství bylo ale v režii Viktorky. Gólově se prosadili Vokoun, Novák, Záruba, Dostál a Neubauer.

Vi Sedlec : Církvice 8:2

branky: Vokoun 3x, Neubauer 2x , Novák 1x , Záruba 1x , Dostál 1x .

* Do zápasu se Suchdolem jsme vstupovali s respektem, ale průběh zápasu byl opět pod taktovkou Viktorky. Útoky soupeře likvidovala obrana nebo dobré zákroky golmana Pokorného. Nejhezčí gól zápasu vstřelil Záruba kdy střelou z úhlu zavěsil do růžku pod víko. Dále se gólově prosadili: Vokoun a  Neubauer.

Vi Sedlec : Suchdol  6:0

branky: Vokoun 4x , Neubauer 1x , Záruba 1x .