A-tým zakončil sezónu vítězství v Malíně

Malín- V posledním zápase sezóny musel trenér Votava řešit hlavně složení týmu, jelikož se z různých důvodů omluvila polovina hráčů a-Týmu. Nastoupit tak musel čerstvý šedesátník Miroslav Novák (Johny), po třech letech za A-tým J.Poul a premiéru v útoku si odbyl brankář Zdeněk Tvrdý ml., který ovšem díky zranění M.Šilhána nastoupil po třech minutách do brány a stejnou premiéru v si v útoku odbyl druhý brankář Šilhán, což se ukázalo jako nejdůležitější moment zápasu...
Sokol Malín - Vikrotia Sedlec  1:5 (1:2) .

Po vyrovnaném začátku utkání se dostal v 10. minutě Malín do vedení, když se z ofsidové pozice dostal do úniku O. Vojtíšek a před brankařem Tvrdým se nemýlil. O 5 minut později ukázal Z. Tvrdy, že ani po dvou letech nezapoměl chytat a proti střele domácího hráče z 5ti metrů předvedl skvělý reflex. Následně převzala hru Viktorka a začalo úřadovat duo Hvězda, Pospíšil. Do poločasu otočil skoré Pospíšil, když si dokázal najít prostor před bránou, kam celý zápas posílal golové přihrávky Hvězda.

Po krátkém tlaku Malína v druhém poločase se hra vyrovnala a Pospíšil opět zužitkoval přihrávku Hvězdy -  1:3. Na 1:4 zvyšoval v 80. minutě nestárnoucí "Johny" Novák, když si na hranici velkého vápna snadno poradil s domácím obráncem a pomocí teče vymetl pavučinu v pravém rohu. Na konečných 1:5 uzavřel skóre opět Pospíšil, když unikl domácí obraně a nekompromisně levou nohou nedal domácímu brankaři šanci.

Sestava Viktorie:  Tvrdý - J.Poul, Kožnar, Zdychynec, Vavřina - Novák, Pavel Mrštík, Volonec, Hvězda - Šilhán, Pospíšil   Střídal: !Karel" Martin Schnabel ... Trenér L.Votava

Góly: O. Vojtíšek - Pospíšil 4, Novák